Nowoczesny marketing

Dziś właściwie każdy z nas na co dzień korzysta z internetu, który zapewnia nam nie tylko dostęp do informacji, ale też pozwala wygodnie załatwić wiele ważnych spraw zawodowych i osobistych. Nic więc dziwnego, że jest to coraz ważniejszy kanał działań marketingowych, a na rynku pracy rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, którzy swobodnie poruszają się w sferze nowych mediów oraz social media.

Grafika

Zajmujemy się między innymi tworzeniem grafik, infografik i innych projektów marketingowych.

Strony internetowe

Bez problemu zaprojektujemy dla Ciebie i Twojej firmy nowoczesną stronę internetową.

Optymalizacja SEO

Poprawimy ilość oraz jakość ruchu przychodzącego w stosunku do pozycjonowania strony z wyników organicznych wyszukiwarek.

Social Media

Zaprojektujemy czy poprowadzimy dla Ciebie rzetelnie profile społecznościowe z przygotowanym przez nas "contentem".

Marketing z Adavir

Projektujemy i realizujemy kampanie marketingowe z wykorzystaniem kanałów online. Działamy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi reklamowych, m.in. Google Adwords, Facebook Business i inne. 

Ważną cechą skutecznego marketingu są tworzone przez nas materiały, które przyczyniają się do generowania ruchu na stronach. 

Masz biznes online? To oznacza, że potrzebujesz SEO.

Sprzedawanie w Internecie jest uzależnione od tego, jak wiele osób trafi na stronę sklepu internetowego. Jeśli widoczność serwisu będzie niewielka, to duża część potencjalnych klientów nie będzie miała nawet pojęcia o jego istnieniu. Dlatego też zarówno małe, jak i duże sklepy internetowe powinny wśród działań marketingowych uwzględniać SEO. Bez tego bardzo trudno jest rywalizować z konkurencją. 

Czym się zajmujemy?

  • Zarządzanie marketingowe
  • Strategie marketingu online
  • Social media i blogging
  • Zarządzanie marką
  • Komunikacja marketingowa
  • Komunikacja wizualna i przekaz multimedialny
  • E-biznes